Mary Murphy Net Worth

Anonim

Mary Murphy puhasväärtus: Mary Murphy on meistrivõistluste tantsija ja kohtunik, kelle netoväärtus on 10 miljonit dollarit. Maarja Murphi, Ohio osariigis Lancasteris, lõpetas Ohio Ülikooli, kus ta sai kehalise kasvatuse kraadi. Pärast kolimist Washingtonisse võttis ta sisse programmi, kus õpetati ballroomitantse. Juba juba klassikaliselt väljaõppinud tantsijat utasid ta läbi programmi ja hakkasid järgmisel nädalal õpetama. Ta kutsuti osalema USA tantsumängude meistrivõistlustel ja armus tantsusaalis. Ta kolis Californiasse, et keskenduda koolitusele ja jõudis kuue kuu jooksul USA avatud standardfinaali koos oma partneriga Bill Milneriga. Ta käis USA Open Smooth Finaliga koos partneriga Jim Desmondiga. Seejärel sai need USA Open American Nine Dance meistriteks. Ta lahkus konkurentsist ja avas oma tantsustuudio, mida ta ikka jookseb. Ta hindab ka mitu tantsukonkurssi kogu maailmas. Tema kõige kõrgema tasemega kohtuniku töö on reaalsuse võistlusringis "Nii et sa arvad, et suudad tantsida", kus ta on alates 3. hooajast alaliseks kohtunikuks.