Kui palju raha on Tiger Woodsi teeninud ja välja lülitanud oma karjääri jooksul seni?

Anonim

Tiger Woodsil on golfiväljakul väga pisut aega. Vaid eile tegi ta väljavõtte Farmers Insurance Open, mida ta kasutas DOMINATE jaoks pärast 11 auku mängimist. Tiger süüdistas kõrvaldamist " deaktiveeritud gluteed, "mis põhjustas valu tema varem vigastatud alaseljale, vaid see on viimane näide Tigeri võitlusest sellel kursil." Tiger on viimasest üheksa PGA turniirist ära võtnud kolmest neist kolmest. jäi lihtsalt vahele lõpu. Kolmes turniiris, mille eest ta kvalifitseerus ja lõpetas, lõpetas ta vastavalt vastavalt 17., 25. ja 69. Viimase nädala pärast oli Tiger oma karjääri halvim voor. mida paljud mängijad peavad kergeks. Alumine rida: tiiger mäng on tualettruumis. Vaatamata sellele, et võistlused on muidugi, on tema võõraste töövõimekus ikkagi kuidagi väga tugev!

Hiljutise Golf Digest'i väljaande aruande kohaselt oli Tiger maailma suurim golfiväljak maailmas 2014. aastal, kusjuures kogu sissetulek oli $55,110,775. Sellest summast sai 54 500 000 dollarit kinnitusmärke, samas kui turniirivõistlustel auhinnad olid 610 775 dollarit.

Tigeri 55,1 miljonit dollarit vaid vaevalt võidab Phil Mickelson $ 50,7 miljonit ja Rory McIlroy $ 49,2 miljonit.

Sam Greenwood / Getty Images

Ja kuigi 55 miljonit dollarit võib tunduda A TON raha, enne kui vigastused ja isiklikud skandaalid võtsid Tigeri elu üle, teadis ta igal aastal kodus oluliselt rohkem raha. Aastate jooksul vahetult enne tema truudusetu skandaalit teenis Tiger 121,9 miljonit dollarit, 117,3 miljonit dollarit ja 122,7 miljonit dollarit. Nende tipp-aastate jooksul teenis Tiger 100 miljonit dollarit kinnitustest. Kaks korda nii palju kui praegu teenib. Tema kursuse tulud on alati kõikunud, kuid tema 18-aastase karjääriga on madalaim summa 610 000 dollarit.

Kui olete selle kokku võtnud, on Tiger teeninud 1,3 miljardit dollarit tema karjääri jooksul turniiri auhinnad ja kinnitused. Tema parim aasta oli kunagi aastal 2006, kui ta teenis 22,9 miljonit dollarit kursilt ja 99,8 miljonit dollarit, kogutuluks 122 702 706 dollarit.

Kevin C. Cox / Getty Images

Auhinnaraha osas on Tiger ikkagi juht, kus turniiride võit on 109,6 miljonit dollarit. Phil Mickelson ei ole liiga kaugel 75,3 miljoni dollarini. Kui Tigeri mäng jääb selliseks halvaks või kui ta lihtsalt välja astub pensionile, siis võite mõelda, et Phil lähemas tulevikus selle loendi üle jõuab Tigerile. See oleks paar aastat tagasi nagu absoluutne teaduslik fantastiline fantaasia.